Скелька Тур

Все почалось з того, що ми самі подорожували і зрозуміли що наш край, наша Херсонщина чудова і її треба показати іншим.
Трохи більше трьох років тому, зародилась ідея створити щось туристичне на березі і воді Дніпо-Бузького лиману на Херсонщині. І вже через рік,  поряд із селами Станіслав та Олександівка (Білозерського району), ми організували перші прогулянки на каяках. За два роки існування проекту ми виросли в повноцінний проект. Зараз ми маємо достатній флот з каяків (байдарок), щоб приймати групи до 18 чол. Також ми маємо декілька цікавих маршрутів, як водних так і пішохідних.
Водні маршрути проходять як по лиману, так і по дельті Дніпра, в районі села Кізомис. Вони можуть бути від декількох годин, до двох днів.
Пішохідні маршрути проходять високим узбережжям Дніпо-Бузького лиману, прорізаним глибокими балками. Найцікавіший піший тур, ми організовуємо в квітні, під час цвітіння півників.
На сьогодні також ми маємо кемпінг в Станіславі. Кемпінг має територію для наметів і відпочинку, душ, туалет, електромережу і питну воду.
Ну і як же без гостьового будиночку?! Ми маємо будинок, де приймаємо гостей та туристів. Знаходиться він на краю Станіславу, в мальовничому місці, прямо біля скель. В будинку є все необхідне, дві кімнати, кухня, душова кімната і закрита територія, з чудовим видом на лиман і скелі.
Найголовніше, що треба про нас знати, що ми любимо свій край і постараємось закохати Вас в нього також!


Ми Скелька Тур! :)